ALTUNBÜKEN, 1940 yılında kurulan ALTUNBÜKEN, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen şirketleri arasında yerini almakta ve faaliyette bulunduğu sektörlerde lider olma vizyonuyla hareket etmektedir., Kuyumculuk, İnşaat, Gayrimenkul, Finans, RELUX, ALTUNBÜKEN, Kariyer
MİSYONUMUZ

Kazançlı, rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli yüksek olan stratejik portföyleri paydaşlarına ve onların bağlı bulunduğu toplumlara değer yaratacak şekilde yönetmek.

VİZYONUMUZ

Bağlı bulunduğumuz sektörlerde müşteri ve toplum odaklı bir yaklaşımla en kaliteli hizmeti sunan ve yarattığı markalarla hem Türkiye'de hem de uluslararası platformda "lider grup" konumuna erişmektir.

DEĞERLERİMİZ

ALTUNBÜKEN Grubu çalışanları bir aile modeli oluşturarak tüm bilgi ve becerilerini samimiyetle bütün iş süreçlerine dahil etmektedirler.

"Kazan, kazan, kazan" değişmez felsefemizdir ki bu hem müşterilerimizin, hem onların bağlı olduğu toplumların hem de kendimizin sosyal, kültürel ve maddi anlamda üç taraflı kazanmaya odaklı olmasını ifade eder.

HİZMET SÖZÜMÜZ

Asıl ve yegane amacımız kaliteli ve sürekli hizmet sunmaktır.
Müşterilerimize samimi davranacağız ve birlikte sinerji yaratacağız.
Şikayetleri müşterilerimizle iletişim kurma aracı gibi göreceğiz.
Rekabetçi, heyecan veren ve daima araştırmacı olacağız.
Bilgi ve görgümüzle fark yaratacağı ancak hiçbir zaman tevazuyu elden bırakmayacağız.

ÇEVRE POLİTİKASI

ALTUNBÜKEN Grubu, yürürlükte bulunan çevreyle ilgili mevzuat ve idari düzenlemelere, kendiliğinden tabi olduğu şartlara uyarak üstlendiği projelerin üretiminde havanın, suyun ve toprağın kirlenmesinin önlenmesi için gerekli kaynaklarını düzgün şekilde kullanmaya özen gösterir.

Grup, tasarımlarında ve üretiminde bilinçli ve profesyonel personel kullanarak çevre değerlerinin korunmasına ve sürdürülebilirliğin sağlanmasına, sürekli gelişim ve ilerleme anlayışı içerisinde katkıda bulunur.

Gelecek kuşaklardan ödünç aldığımız çevremizin korunması konusunda ülke çapında önder olmak ve bu konuyla ilgili çalışmalara katkıda bulunmak için her türlü gayretin içinde yer alırız.
KAHVE MOLASI @ TV24
ALTUNBÜKEN Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Altunbüken TV 24'te Zehra Saraç'ın Kahve Molası programının konuğu oldu...
RELUX RSO 50 TEPEÜSTÜ
Bilgi çağının bir gerekliliği ve online çalışma şartlarının gelişmesiyle birlikte, iş mekanları ve yaşam alanları arasıdaki sınırların gittikçe belirsizleşmesi içgörüsünden hareketle projelendirilen RELUX RSO 50 Tepeüstü; İstanbul Tepeüstü’nde etrafı ofisler, rezidanslar, alışveriş merkezleri ve kamusal parklarla çevrili bir konumda bulunuyor.
RELUX RFF 35 ATAŞEHİR
“Daha az çalışmanızı sağlayamayız ama size daha verimli kullanmanız için zaman kazandırabiliriz” fikriyle projelendirilen RELUX RFF 35 Ataşehir, İstanbul’un yeni ticaret ve finans merkezinin hemen yakınında, Ataşehir’de yer alıyor.
İSTANBUL ALTIN BORSASI
ALTUNBÜKEN Ünlüler Döviz ve Kıymetli Madenler Ticareti A.Ş. İstanbul Altın Borsasına Kotedir.