ALTUNBÜKEN, 1940 yılında kurulan ALTUNBÜKEN, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen şirketleri arasında yerini almakta ve faaliyette bulunduğu sektörlerde lider olma vizyonuyla hareket etmektedir., Kuyumculuk, İnşaat, Gayrimenkul, Finans, RELUX, ALTUNBÜKEN, Kariyer
HÜSEYİN ALTUNBÜKEN
(1913, MALATYA - 1993, İSTANBUL)
ALTUNBÜKEN Grubu kurucusu ve ebedi başkanı...

1930 yılında Malatya'da kuyumcu ustasının yanında çırak olarak iş hayatına başladı. Kısa sürede hızlı bir gelişme göstererek 1940 yılında kendi soyadını taşıyan ilk mağazasını açtı. Sadece Malatya'da değil, komşu illerle de kuyumculuk ticaretini geliştirdi ve 1955 yılında şirketini İstanbul'a taşımaya karar verdi. Bu yer değişiminin altında yatan en büyük faktör, içinde hiçbir zaman tükenmeyen dünyaya açılma isteğiydi. İstanbul Kapalıçarşı'da ticaret hayatına devam etti ve şirketini başarıyla büyüttü. Sadece üretim yapmanın tek başına bir anlam ifade etmediğini savunan Hüseyin ALTUNBÜKEN, kuyumculuk sektöründe daha önce denenmemiş pazarlama tekniklerini geliştirerek sektörde "çantacılık" diye bilinen, müşterinin ayağına giden pazarlama methodunu geliştirmişti. Kuyumculukta elde ettiği başarılarının ardından, 1962 yılında her zaman çok sevdiği ve inandığı inşaat sektörüne de adım attı.

Yaşamı boyunca, takım ruhu oluşturmanın başarıya giden yolda en önemli unsur olduğunu savunarak, insan kaynağına sürekli yatırım yaptı ve ekibiyle beraber birbirinden çarpıcı projelere imza attı.
KAHVE MOLASI @ TV24
ALTUNBÜKEN Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Altunbüken TV 24'te Zehra Saraç'ın Kahve Molası programının konuğu oldu...
RELUX RSO 50 TEPEÜSTÜ
Bilgi çağının bir gerekliliği ve online çalışma şartlarının gelişmesiyle birlikte, iş mekanları ve yaşam alanları arasıdaki sınırların gittikçe belirsizleşmesi içgörüsünden hareketle projelendirilen RELUX RSO 50 Tepeüstü; İstanbul Tepeüstü’nde etrafı ofisler, rezidanslar, alışveriş merkezleri ve kamusal parklarla çevrili bir konumda bulunuyor.
RELUX RFF 35 ATAŞEHİR
“Daha az çalışmanızı sağlayamayız ama size daha verimli kullanmanız için zaman kazandırabiliriz” fikriyle projelendirilen RELUX RFF 35 Ataşehir, İstanbul’un yeni ticaret ve finans merkezinin hemen yakınında, Ataşehir’de yer alıyor.
İSTANBUL ALTIN BORSASI
ALTUNBÜKEN Ünlüler Döviz ve Kıymetli Madenler Ticareti A.Ş. İstanbul Altın Borsasına Kotedir.